Neden Libelle

Libelle ve Sağlık

Evimizdeki hava, sağlığımız için çok önemlidir. Normalde insanların en fazla vakti evde geçer; evde uyuruz, evde kahvaltı ederiz, evde aksam yemeği yeriz ve tv’nin karşında evde zaman harcarız.. Yani açıkçısı hayatımızın yarısı evimizde geçer. Yapılan araştırma, doğada yaşayan insan ile kapalı ortamlarda yasayan insan arasında oldukça fazla bir ömür farkı olduğunu ortaya koyuyor. Şimdi biz doğada yasayamayacağımıza göre evimizi doğallaştıralım o zaman! Peki bunu nasıl yapabiliriz?
İnsanların yaşaması için üç maddeye ihtiyacı vardır;
1.İyi ve sağlıklı yiyecek ve gıdalar
2.İçilebilir güvenilir, temiz su
3.Solunabilir temiz hava
Bu maddelerin ikisini her zaman tamamlıyoruz fakat 24 saat soluduğumuz hava için maalesef hiçbir şey yapamıyoruz iste Libelle temizlik robotu bize bunu sağlıyor. Evimize adeta yağmur yağdırıyor fakat hiçbir yeri ıslatmıyor..

Geleneksel Elektrikli süpürgeler toz ve kirleri dağıtırlar. İnce tozlar toz torbalarının gözeneklerinden geçerek havaya geri verilir. insanlar bu toz tanelerini solurlar. Tozlar nefes borusundan geçerek akciğerlere ulaşır ve çeperlerine yapışır. Alerjik kişiler bu tozlara karşı çok hassas olurlar ve baş ağrısı, bulantı gibi alerjik belirtilere maruz kalabilirler. Süpürme sırasında etrafa bakteri kokusu yayılır. Genellikle insanlara elektrik süpürgesinden çıkan kokunun toz kokusu olduğu söylenir. Oysaki toz kokusuzdur. Evinizin penceresinden gün ışığı girerken milyonlarca toz görürsünüz. Eğer toz kokuyor olsa idi evinizde oturamazdınız. Elektrik süpürgesinin içerisinde karanlık sıcak ve pis bir ortam vardır. Bakteriler sıcak, karanlık ve kirli ortamlarda hızla ürediklerinden, bu tür cihazlar bakterilerin yasayabilecekleri ortamları yaratırlar ve bu bakteriler elektrik süpürgelerinin arkasından hava vasıtası ile dışarı atılırlar. Burnunuza gelen koku bu bakterilerin kokusudur.

Alerjik Rahatsızlıklar ve Astım

Pek çok evde ve diğer kapalı alanlardaki hava dışarıdaki havadan çok daha zararlı... Fakat ne yazık ki enerji tasarrufu pahasına bu kirli havayı içeride hapsedip dışarı ile temasını kesiyoruz. Evinizin içinde, farkında olmadan beraber yaşadığınız canlılardan veya benim evimde asla olamaz dediğiniz canlı ve kalıntıları vb neler olabilir hiç düşündünüz mü? İşte size birkaç örnek:
Akarlar
Güve
Pire
Kene
Karınca
Hayvan Tüyü
Polen
Küf Sporları
Böcek
Deri Parçaları
Şömine Atıkları
Sivrisinek
Boya
Plastik
Kauçuk
Naylon
Tahta Parçacıkları
Cam elyafı
Sigara Dumanı
insan Artıkları vs..

Libelle Temizlik Robotu

Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor.
Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu temizlik sistemleri %99’luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.
Libelle’nin gövdesi hava yıkamaya yarayan bir sistemdir. Bu sistemi ilk Nasa bulmuştur ilk üretilme amacı NASA uzay istasyonunun tozdan arındırılmasıdır. Daha sonra geliştirilerek ve aparatlar eklenerek evlerimize girmiştir.

Libelle Temizlik Robotu

• Toz torbasız Libelle içindeki jet motoru sayesinde inanılmaz bir hava akımı yaratarak tüm tozu ve kiri suya hapseder. Dışarıya verdiği hava ise yağmur sonrası oluşan temiz hava ferahlığından başka birşey değildir. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.
• Separatör dk. 26.500 devir ile dönerek hazneye gelen bütün tozları suya çarptırır.
• Hepa Filtre : Kirlerin, tozların yakalanmasında % 99 başarı sağlar. Suya yakalanmadan geçen 3 mikron veya daha büyük partikülleri tutar.
*Derin Temizleme Aparatı : Halı kaplı yüzeylerde ve yataklarınızda ekstra temizlik gücü sağlar. Halının tüylerini aralayarak en dipteki tozları suyun içine hapseder ve halınız ilk günkü görünümünü elde eder.
Zamandan da tasarruf edersiniz. .
Eğilmek zorunda kalmayacaksınız..
Kolay ve Pratik Kullanım
Ergonomik dizaynı ile sıradışı bir temizlik tecrübesi yaşayacaksınız.
Aksesuar çeşitliliği sayesinde her işe uygun ürünle temizlik yapmanız artık çok daha kolay.

Kaliteli,Hızlı,Güvenilir Tamir ve Bakım Hizmeti İçin
Ekonomik ve Kaliteli Yedek parça hizmeti için

Hemen Bizi Arayın 0505 109 04 11